Reklama
Source: wgrane.pl

Bąkiewicz po otrzymaniu 3 mln zł z ministerstwa

przez FED0RA — 4 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
J
jojo554 🌾 Wieśniak
4 lata temu

jaką trzeba być amebą umysłową żeby napisać taki opis nie żaden prof. Gliński tylko Morawiecki mu dał te pieniądze rękami tego profesorka , zwyczajne odwracanie uwagi od przyczyny wszelkiego zła w tym kraju ...

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Jaką trzeba być amebą umysłową żeby nie rozumieć mechanizmu przepływu pieniędzy w rządzie. W dodatku analfabetą!

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
4 lata temu

"Prounijny" rząd daje kasę za zagłuszanie prounijnych demonstracji. Marcoo, Damian, wołajo!

0

Zglos komentarz

Z
Zetar 😏 Szyderca
4 lata temu

Dzisiaj rano, w radio eremef jakiś wiceminister tłumaczył, że Bąkiewicz nie dostał żadnych pieniędzy od rządy tylko od niezależnego, niezawisłego "INSTYTUTU", który to wcale a wcale nie jest podległy ministerstwu.

0

Zglos komentarz

X
xstream 🏆 Master
4 lata temu

Genialna przeróbka! Tylko tak można walczyć z chamstwem - wyśmiewając je...

0

Zglos komentarz

Reklama