Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
KRXS 🌾 Wieśniak
4 lata temu

No tak, bo Twoja metropolia "Nowa Wieś kościelna"... jest taka rozwinięta, że tam same samochody elektryczne morawieckiego jeżdżą. Dlatego nikt ich nigdy nie widział, bo Twoja miejscowość to dziura zabita dechami.

0

Zglos komentarz

H
HybrydXXL 🏹 Łowca
4 lata temu

A ja tu widzę piękne klasyki odnowione przez prawdziwego pasjonata. No ale ty jesteś taki nowoczesny, wolisz pa*sata tdi, albo innego badziewia aby "współczeny".

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Kiedyś to były samochody. Jak się zepsuło to sam naprawiłeś na ulicy za pomocą rajstop dziewczyny. A dziś nowoczesnego disla z normami emisji spalin to nawet zawodowy mechanik nie potrafi naprawić w warsztacie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

we Włoszech do dzisiaj jeżdżą 20-30letnimi Pandami czy Unami i nikt nie widzi problemu czy nie ma kompleksów

0

Zglos komentarz

Reklama