Reklama
Source: wgrane.pl

Teraz jest lepiej dają to tamto, a młodzi są zakłamani

przez FED0RA — 4 lata temu
10

Zglos post

Reklama

Komentarze

9
A
ajax69 😏 Szyderca
4 lata temu

Dla patusów jest lepiej...

0

Zglos komentarz

H
harymd 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Typowy wyborca PIS-u.

0

Zglos komentarz

X
xvz1300 🌾 Wieśniak
4 lata temu

"Czuję się doceniony". W TVP mu nie powiedz, że PiS go docenił za pieniądze jego dzieci....

0

Zglos komentarz

W
wujekwujo666 😏 Szyderca
4 lata temu

To tamto tego tamtego...

0

Zglos komentarz

M
Mokry72 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Nie interesuje skąd biorą żeby im dać... Nie dociera do nich że rząd nie posiada własnych pieniędzy i musi komuś zabrać żeby im dać i to i tamto...

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
4 lata temu

Dla nich tym lepiej. Bo "somsiadowi zabierajom".

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Dostał podwyżkę minimalnej i czuje się doceniony. Typowy prawak.

0

Zglos komentarz

G
Gregus 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Najgorsze jest to, że ten ludek ma prawa wyborcze :(

0

Zglos komentarz

S
skaner10 🌾 Wieśniak
4 lata temu

ok, ok ale chyba nie sądzicie ze 1/3 narodu ma deficyt intelektualny ? jeśli tak to jesteśmy faktycznie narodem wybranym o oryginalnej puli genetycznej i ten mur na granicy (całej nie tylko białoruskiej ) nam się należy jako kordon sanitarny i humanitarny gest wobec sąsiadów

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
4 lata temu

Tak wygląda typowy suweren PiSu....

0

Zglos komentarz

Reklama