Reklama
Reklama

Komentarze

4
H
haduszek 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A spaliście kiedyś na słomie w łóżku, zamiast materaca?? U mnie się to siennik nazywało, oczywiście świeżo zapakowana to było górką ale za 2-3 dni się równało i było extra, rewelacynie się na tym spało. Także jeśli ktoś nie próbował to niech się nie nawala....

0

Zglos komentarz

O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
4 lata temu

beata wiezie wyściółkę do butów na nowogrodzką

0

Zglos komentarz

P
prwd 💩 JP 100%
4 lata temu

Pokażcie mieszkańca typowej wsi jaką jest Warszawa. Pomieszanie słomy ze słoikami ale każą na siebie mówić inteligencyaaa

0

Zglos komentarz

B
borg8472 🌾 Wieśniak
4 lata temu

i to było najzdrowsze

0

Zglos komentarz

Reklama