Reklama
Reklama

Komentarze

1
W
wiocha077 😏 Szyderca
4 lata temu

Kupowałem w kwietniu ekogroszek. Tona kosztowała mnie 920 zł. W sierpniu ten sam węgiel był już po 1120 zł. Wczoraj za tonę musiałem zapłacić 1580! Powtórzę - to jest cały czas ten sam węgiel, z tej samej kopalni, od tego samego pośrednika!

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
4 lata temu

Ano chcieli ludzie pis to mają

0

Zglos komentarz

Reklama