No któżby tam bronił dzieci, które nie są już płodami
przez
FED0RA
— 4 lata temu
Bo tam są same pe**ły i pe****le, i krzyczą precz z pe**łami oraz pe****lami.
Zgłoszenie zostało wysłane
źle czytałeś nie chłopca a dziewczynkę czyli raczej heteryk a nie pe**ł
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakie m to trzeba być dwulicowym bydlakiem by bronić pe****la. Ten adwokacina wraz z tym rycerzykiem powinien mieć joje upierdooolone przy samym kręgosłupie.
Zgłoszenie zostało wysłane
Ojcowie gwałconych dzieci obudźcie się i zacznijcie działać. Sądy tego za was nie zrobią.
Zgłoszenie zostało wysłane