Reklama
No któżby tam bronił dzieci, które nie są już płodami

No któżby tam bronił dzieci, które nie są już płodami

przez FED0RA — 4 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
B
Bekaj 🌟 Padawan
4 lata temu

Bo tam są same pe**ły i pe****le, i krzyczą precz z pe**łami oraz pe****lami.

0

Zglos komentarz

S
skaner10 🌾 Wieśniak
4 lata temu

źle czytałeś nie chłopca a dziewczynkę czyli raczej heteryk a nie pe**ł

0

Zglos komentarz

D
darek286 🏹 Łowca
4 lata temu

Jakie m to trzeba być dwulicowym bydlakiem by bronić pe****la. Ten adwokacina wraz z tym rycerzykiem powinien mieć joje upierdooolone przy samym kręgosłupie.

0

Zglos komentarz

L
LastNinja 😏 Szyderca
4 lata temu

Ojcowie gwałconych dzieci obudźcie się i zacznijcie działać. Sądy tego za was nie zrobią.

0

Zglos komentarz

Reklama