Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
Armin39765 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Taki Polak jak Pawłowicz nie powie, bo jest chamem i jest z tego dumny, że nie zna słowa "dziękuję". Nawet po polsku, a co dopiero w obcych językach.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Sędzia trybunału🤭🤭🤭ktoś powinien jej łeb zbadać

0

Zglos komentarz

Y
Yiddish 🏹 Łowca
4 lata temu

Młody naprawdę jest dobry w tym co robi.

0

Zglos komentarz

Reklama