Reklama
Reklama

Komentarze

4
M
MrAwruk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jezu przecież to nie jest Polak... i te nazwisko pewnie nic nie znaczy... minus.

0

Zglos komentarz

L
loleek123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

haha , dobrze dobrane imię . xDD ;]

0

Zglos komentarz

R
redneck2011 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja znałem osobiście Nigeryjkę Bisolę Atoyebi.Też swojsko brzmiące nazwisko.

0

Zglos komentarz

G
Gaargod 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No tak obcokrajowiec, u nich to pewnie normalne nazwisko, a Polaczki szaleją....

0

Zglos komentarz

Reklama