Reklama
Reklama

Komentarze

4
B
bonkero 😏 Szyderca
4 lata temu

Cierpliwości...

0

Zglos komentarz

D
darius345 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Oj wystrzelą korki z szampana .To będzie najczęśliwszy dzień.

0

Zglos komentarz

M
marios58 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Nie trafi. Alkohol się nie psuje. Alleluja. Żeby tylko wymiotło resztę mafii przestępczej i antypolskiej.

0

Zglos komentarz

S
StaHoo_1001 😏 Szyderca
4 lata temu

Ten pogrzeb będzie na 100% celebrowany z wielkim hukiem! Jedna rzecz, jak Ci wódeczka zamarza to zmień markę bo chrzczona na potęgę! Zwykłe lodówki schodzą do ilu? -25C albo -28C max? Wódka nie powinna zamarzać w takiej temperaturze.

0

Zglos komentarz

Reklama