Reklama
Reklama

Komentarze

6
M
muchomorro 🏹 Łowca
4 lata temu

Oj to byłby sukces rynkowy, ta moneta. Jeszcze większy niż nowy banknot kolekcjonerski...

0

Zglos komentarz

M
mlodypsz 🌾 Wieśniak
4 lata temu

2 wuje ile to bedzie z jednego sasina bo nie wiem czy mnie stać?

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

KIEDY WYJDZIE MONETA UPAMIĘTNIAJĄCA ROCZNICĘ PE****LSKIEGO GWAŁTU DOKONANEGO PRZEZ POLAŃSKIEGO?

0

Zglos komentarz

L
lukas2447 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Pisz do NBP oni ostatnio lubią produkować gó**o

0

Zglos komentarz

S
sxgn 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Musisz im napisać kiedy Cie zgwałcił, bo skąd mają wiedzieć kiedy masz rocznicę.

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
4 lata temu

Ha, ha... Dobre. Biorę z tuzin.

0

Zglos komentarz

B
Bartfisher2020 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Gdzie można zamawiać ? Biorę zamiast BTC

0

Zglos komentarz

S
scottar 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ja chce kupić, zamawiam 20 szt. Info na priv

0

Zglos komentarz

Reklama