Reklama
Reklama

Komentarze

4
P
piterek_gda 😏 Szyderca
4 lata temu

Plagiat. Pradziwą wygłosił chyba Michikowski: W nocy z wtorku na piątek wracam do domu a tu jakiś cham nadepnął mi na rękę.

0

Zglos komentarz

N
NIEglosujenaPIS 🌾 Wieśniak
4 lata temu

PIE RDO LONA JE BAN A PISLANDIA!!!!!!!!!1!1

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
4 lata temu

I tak miałeś szczęście. Ja wpadłem pod samochód. Na szczęście zaparkowany.

0

Zglos komentarz

V
v.i.p.1 😏 Szyderca
4 lata temu

A to ty dawałeś kraulem przez przejście w Rzeszowie?

0

Zglos komentarz

Reklama