Reklama
- Dzień dobry, właśnie wróciłam z Czech i chciałam wyrejestrować ciążę.

- Dzień dobry, właśnie wróciłam z Czech i chciałam wyrejestrować ciążę.

przez FED0RA — 4 lata temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
G
gumbad 🏹 Łowca
4 lata temu

Zawsze trochę bliżej niż do Holandii.

0

Zglos komentarz

Reklama