Reklama
Reklama

Komentarze

2
A
anisyn 🌾 Wieśniak
4 lata temu

jakie dzielne są te dwa pe**łki w rurkach na końcu...oni będą nas bronić przed "uchodźcami"!

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
4 lata temu

Ci dwaj na końcu to tacy poprawnie politycznie umiejący malować kredkami po chodniku.

0

Zglos komentarz

Reklama