Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
bubek666 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Raczej jesteś z Lublina, bądź Łomży i zamieszkałeś w Warszawie. :P

0

Zglos komentarz

L
Lucabrossipoznan 🏹 Łowca
4 lata temu

Plaga całej Polski

0

Zglos komentarz

M
mustermann 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Nigdy nie zrozumiem, dlaczego ludzie jak Gall Anonim tworzą i pielęgnują w sobie te kompleksy na punkcie Warszawy.

0

Zglos komentarz

Reklama