Reklama
Reklama

Komentarze

3
E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Seminarium to powołanie, ale coraz mniej pe****lów tam idzie, bo robi się niebezpiecznie ...

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

"Idą więc do seminarium brzydale, którzy w liceum wyglądają jak ojcowie wielodzietnych rodzin po przejściach, osobnicy z paskudnym charakterem, z najprzeróżniejszymi odstręczającymi dziwactwami, z niską inteligencją i brakiem talentów. Dopiero seminarium wykonuje ogromną i w rezultacie godną podziwu...

"Idą więc do seminarium brzydale, którzy w liceum wyglądają jak ojcowie wielodzietnych rodzin po przejściach, osobnicy z paskudnym charakterem, z najprzeróżniejszymi odstręczającymi dziwactwami, z niską inteligencją i brakiem talentów. Dopiero seminarium wykonuje ogromną i w rezultacie godną podziwu pracę i przerabia tych ludzi na przystojnych, poważnie wyglądających panów, odznaczających się wytwornymi obyczajami, błyszczącymi wiedzą i mądrością." - fragment ksiazki "Sakrament obludy - wspomnienia z seminarium" - R. Samborski

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
4 lata temu

Ciekawe co na to episkopat pe****lów by odpowiedział oczywiście pod przysięga na Pismo św.😂😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
4 lata temu

Gdyby to był sex hetero brałbym w cjemno

0

Zglos komentarz

Reklama