Reklama
Reklama

Komentarze

5
D
Daviit77 🎖️ Snajper
4 lata temu

Proszę uzupełnić opis o informację, że kościółek jest pod wezwaniem św. Kini.

0

Zglos komentarz

M
mir11 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Kopacz: Przypomnę trochę strasznie dawne czasy. Wtedy, kiedy jeszcze dinozaury były, a ludzie nie mieli strzelb i nowoczesnej broni, która pozwoliłaby ich zabić. Wie pani co robili? Rzucali kamieniami w tego dinozaura.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
4 lata temu

Pamiętam tę wypowiedź. Też odmużdżona katolka, mogła by być w PIS, jej rządy po Tusku to lizanie fleta panom w sutannach.

0

Zglos komentarz

T
thordor 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A gdzie jest galeria handlowa???

0

Zglos komentarz

S
smieszniejest111 🌾 Wieśniak
4 lata temu

W Starym Sączu różne cuda się dzieją. Kto nie był w odwiedzinach u klarysek ten nic o tym nie wie... Za to długopis często tam bywa.

0

Zglos komentarz

J
jackfromcavan 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Na pierwszym planie widoczny antykamera.

0

Zglos komentarz

Reklama