Reklama
Reklama

Komentarze

4
P
pibi80 🌟 Padawan
4 lata temu

Ministerstwo sportu należałoby zlikwidować. Stało się przechowalnią odpadów.

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

I wydawałoby się, że te ministry to młodzi ludzie ale nie, tak samo zacofane, komusze towarzystwo, co z pompą, aparatczykami i katabasem lód otwiera. Co za podupczony kraj!

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

A co tam robi ten w kiecce, może ktoś wyjaśnić? Na łyżwy już się szykuje?

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Tylko bóg może przemienić wodę w lód.

0

Zglos komentarz

A
ajax69 😏 Szyderca
4 lata temu

Opole Lubelskie z taką inwestycją? Gdzie inne, większe miasta miały odmowy?! A rozumiem, to ciemna wschodnia masa!

0

Zglos komentarz

Reklama