Reklama
Source: wgrane.pl

Ile dać xiędzu podczas kolędy? Xiądz Waldemar odpowiada

przez Anna38234 — 4 lata temu
16

Zglos post

Reklama

Komentarze

14
E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Siedem stówek od najuboższych! To ile, kuźwa, od tych bogatszych kieckowy sobie zyczy?

0

Zglos komentarz

T
tango-s 🌾 Wieśniak
4 lata temu

to zależy czy w paszczu czy w rzopu

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
4 lata temu

no ksiundz mnie rozyebal,700? a nie mozna po Bożemu,za Bóg Zapłać?

0

Zglos komentarz

D
Drago33 😏 Szyderca
4 lata temu

Można!!!! Ja już od wielu lat nic nie daje i żaden nie woła, to dobrowolna ofiara.

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Jakżeś katolicki baran, niech cię tłuste pe****le w sutannach strzygą.

0

Zglos komentarz

K
Ks Janusz65723 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Co ten ministrant tak się trzęsie z tą kamerą?

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
4 lata temu

Czemu lewacka prowokacja? Samo życie przecież

0

Zglos komentarz

S
sell71 🏹 Łowca
4 lata temu

inflacji nie uwzględnił teraz jest co łaska ale nie mniej niz 1200

0

Zglos komentarz

R
rnb_bolii 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Czyli za 100zl kolendy nie będzie bo się nie opłaca wstyd

0

Zglos komentarz

D
Drago33 😏 Szyderca
4 lata temu

Przecież to było w tamtym roku!!!

0

Zglos komentarz

Z
Zbyhu 😏 Szyderca
4 lata temu

Ja daję s**ienkowemu 30 sekund. Potem spuszczam psa. Zażartowałem. Spuszczam dwa psy i kota.

0

Zglos komentarz

R
renhub8284 🌾 Wieśniak
4 lata temu

banda ateistycznych oprychów!

0

Zglos komentarz

I
ivat 😏 Szyderca
4 lata temu

Wielebny Waldemarze...........idż w ch.j.

0

Zglos komentarz

D
doping 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Dam 10 zł i jebne w leb

0

Zglos komentarz

I
irek720624 🌾 Wieśniak
4 lata temu

najlepiej dać temu panu ze dwa kopy w du.ę

0

Zglos komentarz

M
marios58 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Wielebny Waldemar, qrwa. 8 stówek i też nie będzie wstydu. Do prawdziwej roboty, to bebzon trochę się zmniejszy.

0

Zglos komentarz

Reklama