Reklama
Reklama

Komentarze

8
C
coyote33 🎖️ Snajper
4 lata temu

Tego pe****la to nawet podziwiam bo nikt tak skutecznie nie przyczynia się marginalizacji tej bandy przestępczej o charakterze pe****lskim jak on.

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
4 lata temu

Oby więcej takich obleśnych dziadów obrzydzało pe****lską sektę. Dobra robota Jędraszu!

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Oni nigdy za nic nie byli i nie są winni. Anioły normalnie. Młodzi nie są teraz naiwni, widzą co się dzieje. I w nich należy upatrywać konca władzy tej sekty

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Ale fartuszek ma ładny. Koronkowy :)

0

Zglos komentarz

R
rzusto 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Niech tak twierdzi. Z tego co widzę to sąsiedzi co latali do kościoła teraz siedzą w domu i psioczą na ten sam kościół.

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
4 lata temu

Najlepiej, żeby wszyscy byli dla was otwarci, znaczy rozwarci. Obłuda, fałsz, sku...stwo

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
4 lata temu

Nie mogę zrozumieć, co się stało, że biskupi uchodzący kiedyś za wyedukowanych ludzi są obecnie tak głupi.

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Pycha zalewa im mózg i przestają myśleć. Mam nadzieję, ze ta pycha kroczy przed upadkiem

0

Zglos komentarz

S
slon13 🌾 Wieśniak
4 lata temu

brawo , abp robi dobrą robotę , sam zniechęca do baśni

0

Zglos komentarz

Reklama