Reklama
11. Będziesz dom boży sprzątał, albo znajdziesz Ukrainkę, który zrobi to za ciebie. Ament.

11. Będziesz dom boży sprzątał, albo znajdziesz Ukrainkę, który zrobi to za ciebie. Ament.

przez FED0RA — 4 lata temu
15

Zglos post

Reklama

Komentarze

15
R
roman2272 🏹 Łowca
4 lata temu

Bossowi trzeba zakład pracy jeszcze posprzątać.

0

Zglos komentarz

S
sobol73 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Jakiś Radny to podpisał. Uwielbiam ludzi z wioski

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Niech se sam sprząta, a jak nie, to niech żyje w brudzie i smrodzie!

0

Zglos komentarz

E
esbek3 🎖️ Snajper
4 lata temu

Czy to Bagno to jakaś część wsi Taplary od Redlińskiego?

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
4 lata temu

Oj tak, są duże problemy ze sprzątaniem Kościoła. Od tysiącleci nie da się go oczyścić z buty, zła, zbrodni i rozpasania.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Co za de**le chodzą w ogóle do kościoła?????? Jak można mając choć fragment mózgu wierzyć w to że jakiś niewidzialny koleś stworzył wszechświat, że inny koleś chodził po wodzie, a jeszcze inny ruchem ręki spowodował rozstąpienie się wód Morza Czerwonego.

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
4 lata temu

A jak ich ksiądz ukara?

0

Zglos komentarz

R
romo777 🌾 Wieśniak
4 lata temu

ja moge psprzatac za darmo granatem

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

To bierz się panie nieporadny, razem z katabasem za wiadro i mopa! To nie jest skomplikowane. Bierz pan żonę, dziecki, ksiądz tak samo i zwarta grupa DO-RO (do roboty). Razem dacie sobie radę i nie zawracajcie głowy ludziom, bo ci mają zajętą głowę jak związać koniec z końcem. Nie ma darmowej pracy...

To bierz się panie nieporadny, razem z katabasem za wiadro i mopa! To nie jest skomplikowane. Bierz pan żonę, dziecki, ksiądz tak samo i zwarta grupa DO-RO (do roboty). Razem dacie sobie radę i nie zawracajcie głowy ludziom, bo ci mają zajętą głowę jak związać koniec z końcem. Nie ma darmowej pracy bez wynagrodzenia, chcecie żerować na ludziach? W Dziejach Apostolskich napisane jest: *Bóg nie mieszka w domach zbudowanych ręką ludzi*, tylko barany nie czytały.

0

Zglos komentarz

S
spitulis 😏 Szyderca
4 lata temu

faktycznie, bagno...

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
4 lata temu

Mieszkańcom Bagna proponuję by je osuszyć z nadmiaru lanej z ambony widy... Pijawki znikną...

0

Zglos komentarz

R
rapp 🎖️ Snajper
4 lata temu

I tak łaskawy proboszcz, że tylko każe sobie sprzątać i dawać na tace. Mógł przecież jeszcze zarządzić, że raz w tygodniu ma dostawać dziewice czy młodego chłopca.

0

Zglos komentarz

J
Jerzy54215 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ja zawsze sprzątam swoje miejsce pracy osobiście .Więc on też chyba może prawda

0

Zglos komentarz

Z
z_arki 😏 Szyderca
4 lata temu

Jakiego k....a OBOWIAZKU???

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
4 lata temu

Ludzie ale jak tłumaczył w gazecie radny Jerzy Szymków to ogłoszenie z 2009 roku, teraz już wszyscy ładnie sprzątają

0

Zglos komentarz

Reklama