Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
Matis1965 🌾 Wieśniak
4 lata temu

„Jezdzil“? „Klamal“? To już w Moskwie nie klawiatury z polskimi literami?

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
4 lata temu

Ale sens zrozumiales?

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
4 lata temu

Skąd wniosek że caleanka jest z Moskwy? Coś mi się o uszy obiło, że mieszka w Szwecji. Ten kto walczy z PISem, z pewnością nie nadaje z Moskwy, przecież tam jest centrala tego burdelu.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Kwi kwi kwi lewackie ciepluchy

0

Zglos komentarz

Reklama