Reklama
Żeby zjeść, trzeba kupić stolik w kawiarence

Żeby zjeść, trzeba kupić stolik w kawiarence

przez JohT — 4 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
S
SnaQ 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Droga impreza...

0

Zglos komentarz

O
Osollo 🌾 Wieśniak
4 lata temu

rebus: Dlaczego napis Algida jest odwrócony, a inne napisy nie ? Do wygrania litr bezołowiowej.

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Bo jest z zewnętrznej strony parasola:)

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
4 lata temu

Tak powstają teorie spiskowe.

0

Zglos komentarz

Reklama