Reklama
Reklama

Komentarze

5
M
malaguti 😏 Szyderca
4 lata temu

Szczera i najprawdziwsza prawda, i tak dość łagodnie zaprezentowana........

0

Zglos komentarz

P
Pipin69 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Dla mnie bomba sama prawda

0

Zglos komentarz

R
robb 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Jak go nie lubiłem i zresztą raczej już nie polubię, to tu się nieco zrechabilitował w moich oczach. Dobry tekst.

0

Zglos komentarz

D
dusiamartusia 🌾 Wieśniak
4 lata temu

smutne

0

Zglos komentarz

K
kemot413 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Jak nie trawię gościa to za ten text ma duży plus

0

Zglos komentarz

Reklama