Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
strzala8383 😏 Szyderca
4 lata temu

Tutaj bardziej pasuję zdjęcie tytanica, więcej ofiar.

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
4 lata temu

jeszcze nie utonął , jeszcze zapasy żywności są , jeszcze do rozszabrowania urządzenia i wyposażenie a na końcu tony złomu do opie.dolenia

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
4 lata temu

To nie pis toni tylko Polska, pis spier.oli w szalupie napchanej nakradzioną kasą

0

Zglos komentarz

C
christoff71 🌾 Wieśniak
4 lata temu

o to to...pozdro

0

Zglos komentarz

Reklama