Reklama
Source: wgrane.pl

Najważniejszy dzień w życiu pewnego prezydenta

przez akuszer — 4 lata temu
16

Zglos post

Reklama

Komentarze

13
L
luk272729835 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A mógł po prostu wziąć przykład z żony. A tak się odezwał i rozwiał wszelkie wątpliwości jeśli ktoś je posiadał

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Akuszer wątpiłeś kiedyś, że to nie jest de**l?

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
4 lata temu

nie

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
4 lata temu

tak

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

No tak czy nie? Zdecyduj się. A mówią, że kobieta zmienna jest

0

Zglos komentarz

A
artek66 🎖️ Snajper
4 lata temu

Największa porażka powojennej Polski !! że też musiał się urodzić !!

0

Zglos komentarz

H
hoseroberto2 😏 Szyderca
4 lata temu

O muj Boże i za co nas tak pokarałeś.

0

Zglos komentarz

A
amator30 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Co za ku**a de**l. Dobrze że na niego nie głosowałem

0

Zglos komentarz

Z
ZmienilemNicka 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Wygrał ten slalom, czy tylko podpisał?

0

Zglos komentarz

K
krzysiek25k 🌾 Wieśniak
4 lata temu

jest mi zwyczajnie wstyd za to cos

0

Zglos komentarz

K
kubh 🌾 Wieśniak
4 lata temu

W d... to mam. Zbędny człowiek, zbędny urząd sam w sobie. Niech sobie jeździ, tak mniej szkodzi.

0

Zglos komentarz

E
Eltominc 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Przyklad jak na znanych uczelniach szkola ludz tragedia

0

Zglos komentarz

M
mims 🌾 Wieśniak
4 lata temu

miał rację

0

Zglos komentarz

G
gjpk 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Żulczyk przeszacował.

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
4 lata temu

wg mnie oszalał. współczuje jego nauczycielom , że takiego prostaka uczyli. brawo Żulczyk, gratuluję Panu ?

0

Zglos komentarz

E
endi75 🌾 Wieśniak
4 lata temu

nie jedno a najważniejsze wydarzenie. To jest nasz duduś.

0

Zglos komentarz

Reklama