Reklama
Reklama

Komentarze

4
V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Takie auto to do muzeum bo ktoś naprawdę napi.dolony rysował.

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
4 lata temu

To jest ruska Łada (Żiguli) a nie FSO 1500.

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Do tej pory mile wspominam swojego fiaciora a szczególnie jego tylną kanapę.

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

A tak naprawdę Pica*so wszedł do jaskini, i jak zobaczył te malowidła, to powiedział: my z tą sztuką to stoimy w miejscu...😉 a tak patrząc na sztukę "nowoczesną" to myślę że nawet się cofamy...

0

Zglos komentarz

Reklama