Reklama
Reklama

Komentarze

3
T
TYGRYS-1984 👑 Bóg Wiochy
4 lata temu

Hehe bardzo fajny sposób na nabicie sobie plusików panie bubu55

0

Zglos komentarz

T
tezettezet 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Myślę ,że równolegle z komisją powinien być utworzony pluton egzekucyjny

0

Zglos komentarz

R
ryjryj 😏 Szyderca
4 lata temu

Jedno co powinno się zrobić to wywalić wszystkich z rządu na zbity pysk i zatrudnić kilku mądrych wykształconych osób bo ta banda jak będzie rządzić to nigdy nie będzie dobrze

0

Zglos komentarz

Reklama