Reklama
Przy zasiekach na granicy polsko-białoruskiej padły już dwa żubry

Przy zasiekach na granicy polsko-białoruskiej padły już dwa żubry

przez FED0RA — 4 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
K
kocurxtr 🎖️ Snajper
4 lata temu

A ile zostało dla zabawy zastrzelonych przez niemieckich myśliwych?

0

Zglos komentarz

A
aladyn668 🌾 Wieśniak
4 lata temu

No super arument taki z d**y. Jak niemiec strzelał to możemy wszystkie wytłuc.

0

Zglos komentarz

A
4 lata temu

Cos nie tak poszo tam powinni wpadac nielegalni nachodzcy a nie bogu ducha winne zubry.

0

Zglos komentarz

Reklama