Reklama
Reklama

Komentarze

3
D
damian.szefo 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Polska potrzebuje setki okrętów podwodnych w "głębokim" Bałtyku. Tego nam trzeba.

0

Zglos komentarz

P
Piotrek266 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ona nie zrozumie sarkazmu. Nie przemęczaj Fedory bo się przegrzeje.

0

Zglos komentarz

K
4 lata temu

Dajcie spokój. Wojny wygrywa się dronami, blokowaniem komunikacji i przesyłu energii elektrycznej.

0

Zglos komentarz

M
Mgtn 🌾 Wieśniak
4 lata temu

było niebieski tramwaj dać - są ładniejsze przynajmniej ;)

0

Zglos komentarz

Reklama