Podobne posty
Komentarze
6Nie zapominajmy o zapłaceniu nałożonych kar, dopóki Czechy nie wycofają pozwu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Może jakieś działki udałoby sie przyłatwic po ulgowej cenie , za tyle troski i w podzięce bo teraz Mati już bez Ziemi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A na samym początku Czesi prosili o 30 milionów zł rekompensaty za straty spowodowane działalnością kopalni Turów. Teraz Matołusz odtrąbił sukces, bo zapłacimy im 45 milionów, ale € i do tego 300 milionów zł kar. Normalnie zwycięstwo podobne do wszystkich pozostałych tego p0pierd0l0neg0 rządu.
A na samym początku Czesi prosili o 30 milionów zł rekompensaty za straty spowodowane działalnością kopalni Turów. Teraz Matołusz odtrąbił sukces, bo zapłacimy im 45 milionów, ale € i do tego 300 milionów zł kar. Normalnie zwycięstwo podobne do wszystkich pozostałych tego p0pierd0l0neg0 rządu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
skandynaw: to o czym piszesz, to dopiero czubek góry lodowej. Tak na szybko można by przytoczyć jeszcze, Ostrołękę, kopertowe wybory, stępkę, która ma iść na złom za 2 zł/ kg, ruski wał, budżet premiera, spadek dzietności, wzrost skrajnej biedy w kraju i jeszcze wiele, wiele innych przykładów sukces...
skandynaw: to o czym piszesz, to dopiero czubek góry lodowej. Tak na szybko można by przytoczyć jeszcze, Ostrołękę, kopertowe wybory, stępkę, która ma iść na złom za 2 zł/ kg, ruski wał, budżet premiera, spadek dzietności, wzrost skrajnej biedy w kraju i jeszcze wiele, wiele innych przykładów sukcesów PiSu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taki to nieudolny prawacki rząd. Bo prawaki nigdy nie widzą winy u siebie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
vacarius: złajdaczona prawica nie jest prawicą. Gospodarczo, to skrajni socjaliści, którzy chwalą się wiarą w boga, choć ich postępowanie w życiu codziennym, raczy temu przeczyć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gospodarczo nie ale światopoglądowo jak najbardziej. Gdyby było inaczej wyborcy już dawno by ich zmietli z planszy. Wniosek jest taki, że gdyby za PRL w sklepach była kiełbasa a nie same haki, to PZPR nigdy by nie upadła a komuniści dalej by rządzili z dużym poparciem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co dzien to nowy sukces PiSu! Juz glowa boli od tych sukcesow, ciagnacych Polske na DNO!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - Pamietacie w 1939 roku..."Nie oddamy nawet guzika" I "Silni Zwarci Gotowi", teraz PiS wyznaje ta sama szowinistyczno - nacjonalistyczna demagogie, dla zacofanego wiejskiego elektoratu...a oni bija brawa i tancza w rytmie Disco Polo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Morawiecki ogłosił że Czechy wycofały skargę o czym sami Czesi nie wiedzą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane