Reklama
Reklama

Komentarze

3
Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Dla "pośrednika" pełen podziwu i rodzaj szacunku.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Moze sie podzielili?

0

Zglos komentarz

D
Daviit77 🎖️ Snajper
4 lata temu

Przecież tym matołom kasjerka w siatce wyniosła 5 milionów złotych z kasy

0

Zglos komentarz

F
felusiek 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Oj tam pośrednik. Zapewne nikt taki nie istnieje, a pięniądze zostały w piękny sposób wyprowadzone. Myślicie że CBA przyznałoby się do takiej wtopy?

0

Zglos komentarz

Reklama