Podobne posty
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za wysokie ceny energii odpowiada przede wszystkim UE, a to dlatego, że stworzyła warunki i możliwości kradzieży przez id**tyczne opłaty za emisję CO2.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty tłuku opłaty za emisję wracają do budżetu czyli teoretycznie nic nie tracimy, ale pis te kasę kradnie, i wyparowało ponad 53 mld. Może to wina uni że nie zabroniła im kraśc? To tylko 20% że słynnych 60% plakatu , reszta 40% to że pis pozwolił podnieść marżę elektrowniom które są monopolem natur...
Ty tłuku opłaty za emisję wracają do budżetu czyli teoretycznie nic nie tracimy, ale pis te kasę kradnie, i wyparowało ponad 53 mld. Może to wina uni że nie zabroniła im kraśc? To tylko 20% że słynnych 60% plakatu , reszta 40% to że pis pozwolił podnieść marżę elektrowniom które są monopolem naturalnym które nie podlegają regulacjom rynkowym tylko państwowym, a tego matołku na pewno nie kazała nam unia robic
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane