Reklama
Reklama

Komentarze

4
M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Ale przyjaciel wierny..

0

Zglos komentarz

D
Daviit77 🎖️ Snajper
4 lata temu

Takie pisoskie zwycięstwo.

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Ale, że nawet w garażu Ci spać nie pozwoliła? Chyba, że wieczór ładny i chciałeś gwiazdy pooglądać;)

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Ale, że nawet w garażu Ci spać nie pozwoliła? Chyba, że wieczór ładny i chciałeś gwiazdy pooglądać;)

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
4 lata temu

Gwiazdy to już widziałem podczas kłótni☺

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
4 lata temu

Okazało się że też ma skitrany wałek☺

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Czyli mój wiedział co robi z tym silikonowym. Zawsze to mniej bolesne niż drewno :).

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
4 lata temu

Oj tak, tak ale miękki silikonowy wałek to jednorazowy zabieg, zostają jeszcze twarde latające talerze czy co tam jeszcze w kuchni kobiecie pod rękę wejdzie :) :) Już kiedyś dostałem plastikową miską piesa (zasłóżyłem sobie ) Samo życie :)

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Przyznam szczerze, że nie zdarzyło mi się rzucać w małżonka żadnymi niebezpiecznymi przedmiotami:). Może to jeszcze przede mną :)?

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
4 lata temu

Na bank przed Tobą :) Ja mimo że łagodny spokojny osobnik (znak Waga) to jak każdego faceta dopada "ułańska fantazje" i wtedy może być wesoło i śmiesznie, ale jak kobiecie się nie spodoba to trup na miejscu :)

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

My tam z mężem oboje skorpiony:)Ale do rękoczynów nie dochodzi:) Co najwyżej kończy się na trzaskaniu drzwiami i słownych utarczkach:)

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
4 lata temu

Czyli standard, ale bez "fajerwerków" :) Życie przynosi różne niespodzianki, ale po tej burzy zawsze przychodzi tęcza i tą tęczę trzeba docenić a nie tylko foch w wersji ekstremalnej. :)

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Miejsce na fajerwerki jest gdzie indziej ;)

0

Zglos komentarz

Reklama