Reklama
Reklama

Komentarze

7
R
Robert67819 🌾 Wieśniak
4 lata temu

O mnie... ale ja nie jestem w Polsce...

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
4 lata temu

Zapomniał o urzędasach fiskusa i innych pracownikach budżetówki, o księżach, mnichach, żołnierzach, czyli tych którzy nie sieją, nie orzą, a zbierają.

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
4 lata temu

o Glapim i jego aniołkach...

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
4 lata temu

zapomnial o wszystkich pe****lach w sutannach

0

Zglos komentarz

H
HybrydXXL 🏹 Łowca
4 lata temu

Ten dowcip ma ponad 20 lat!!! To już jest bardziej żenujące niż śmieszne, szczególnie w obecnym czasie gdzie PIS rozpier..ił resztki normalności dla ludzi którzy chcą żyć na własny rachunek, chcą żyć przede wszystkim normalnie

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
4 lata temu

Biorąc pod uwagę wysokość akcyzy, to akurat dzięki alkoholikom ten kraj jeszcze istnieje

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Fetora, co rok w okresie rozliczeń podatkowych ktoś to tu wstawia, założę się, że za rok też to wstawisz.

0

Zglos komentarz

Reklama