Reklama
Reklama

Komentarze

2
R
RonaldB 🏆 Master
4 lata temu

Morawiecki,Szumowski i reszta Obajtków powinna zainwestować w taką nieruchomość. Tak jak Pablo Escobar.Będzie im lżej. Domek ciasny ale własny

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Niech już oni w to nie inwestują, bo kupią za grosze a sprzedadzą drogo. Dla nich cele ciasne, skromne i chleb i woda za to co Polsce zrobili

0

Zglos komentarz

O
olol69 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Będzie, będzie, znajdzie się sporo.

0

Zglos komentarz

Reklama