Reklama
Reklama

Komentarze

7
B
blebleble1234 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A my jako społeczeństwo utrzymujemy to bolszewickie śc****o z naszych podatków!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Takie prawaki na nie protestują w sejmie przeciw darmowym rzeczom które dostają.

0

Zglos komentarz

S
4 lata temu

POLITYCY CO BYLI I W PIS I W "totalnej opozycji" w PO: Jaki, Gowin, Sikorski, MORAWIECKI, Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek... Politycy co byli i w PiS i w Konfederacji:

0

Zglos komentarz

A
4 lata temu

Konfederacja to spermojady. Każdy kto ich popiera lubi kakałko. Ja głosowałem na ligę kobiet bo liczyłem ze będzie co poebac ale okazało się ze tam same chłopy. Wiec brałem co było.

0

Zglos komentarz

Z
4 lata temu

Braun już dawno powinien zostać pozbawiony immunitetu i popełnione mieć samobójstwo.

0

Zglos komentarz

W
wiesiek45 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Mozecie lubic konfe lub nie, ale w tej chwili to jedyna partia ktora nie pcha Polski w wojne.

0

Zglos komentarz

S
4 lata temu

Psy szczekają karawana jedzie dalej :)

0

Zglos komentarz

Reklama