Reklama
Dużo pijaru-modlitwy, pustych słów i gestów. Zero efektywnej pomocy.

Dużo pijaru-modlitwy, pustych słów i gestów. Zero efektywnej pomocy.

przez FED0RA — 4 lata temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
H
herstan 🌟 Padawan
4 lata temu

A pe****lów w sutannach komu zawierzył ?

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Bo oni dają modlitwę, a biorą kasę. Proste!

0

Zglos komentarz

A
adamir11 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Jaś by powiedział nie ma wojny tak jak nie było pe****lii.Oto cały kościół.

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
4 lata temu

A co to daje - to zawierzenie? Może mnie ktoś oświecić

0

Zglos komentarz

Z
zib44 🌾 Wieśniak
4 lata temu

bo to tylko czary mary jak w każdym kościele

0

Zglos komentarz

V
visa2406 🏹 Łowca
4 lata temu

Śmiech na sali. Od zawsze potrafią tylko zawierzać bo to nic nie kosztuje. A efektywnej pomocy z ich strony nigdy nie było, co pokazała historia. I właśnie dlatego leje ciepłym porannym moczem na KK bo to najbardziej zakłamane, niepotrzebne, marnotrawne i pazerne na Wasze pieniądze stowarzyszenie św...

Śmiech na sali. Od zawsze potrafią tylko zawierzać bo to nic nie kosztuje. A efektywnej pomocy z ich strony nigdy nie było, co pokazała historia. I właśnie dlatego leje ciepłym porannym moczem na KK bo to najbardziej zakłamane, niepotrzebne, marnotrawne i pazerne na Wasze pieniądze stowarzyszenie świata!!!

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
4 lata temu

durna marionetka, a tępe katolictwo pada przed takimi id***ami na kolana. wystawiając świadectwo własnemu de**lizmowi

0

Zglos komentarz

Reklama