Reklama
Nie można by tej putinowskiej kretynki, po prostu odesłać wraz z ruskimi agentami do Moskwy, bez możliwości powrotu

Nie można by tej putinowskiej kr***nki, po prostu odesłać wraz z ruskimi agentami do Moskwy, bez możliwości powrotu

przez FED0RA — 4 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
K
krzysmig29 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Gdyby była bez skazy to by się na nie podjęła. Za to ta szmatę się maści bo wybrakowana. Zresztą jej Szef Mikke o tych dzieciakach powiedział co myśli.

0

Zglos komentarz

K
krzysiek751105 💩 JP 100%
4 lata temu

Ku........a pol.......a

0

Zglos komentarz

J
jurand1967 🏹 Łowca
4 lata temu

kaja prowadzi swoją własną wojenkę.

0

Zglos komentarz

K
Komandor_Buka 😏 Szyderca
4 lata temu

Przecież tą szmatę sponsoruje Putin.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

pytin sponsoruje lewacke feministki by było mniej polaków

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
4 lata temu

A po co ja wypuszczali z psychiatryka?????? Przeciez za krótka miała kuracje i wiadomym było ze wróci do tematu.😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

Reklama