Reklama
Reklama

Komentarze

21
J
Jacek75888 💩 JP 100%
4 lata temu

... bo ma jedną nóżkę bardziej niż drugą

0

Zglos komentarz

S
slyfly 😏 Szyderca
4 lata temu

bo tylko tak potrafi utrzymać nogi razem

0

Zglos komentarz

R
RafalM1986 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Bo ma hemoroidy

0

Zglos komentarz

P
p123456789 🌾 Wieśniak
4 lata temu

D**a ją piecze

0

Zglos komentarz

J
jackfromcavan 🌾 Wieśniak
4 lata temu

C**j komu do domu jak chałupa nie jego!!!

0

Zglos komentarz

T
tomeknor72817 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Owsiki albo hemoroidy ale stawiam na hemoroidy

0

Zglos komentarz

W
wicia58 🌾 Wieśniak
4 lata temu

…żeby jej wątroba nie wyleciała!

0

Zglos komentarz

H
harakir7771 🏹 Łowca
4 lata temu

ktoś jej kiedyś powiedział, że ma ładne nogi, więc jedzie na tym do dziś...

0

Zglos komentarz

N
neurotyczny_jan 🏹 Łowca
4 lata temu

trzyma kasztany żeby nie poleciały.

0

Zglos komentarz

M
mikoss 😏 Szyderca
4 lata temu

Może ma hemoroidy

0

Zglos komentarz

J
Jacek75888 💩 JP 100%
4 lata temu

... bo ma jedną nóżkę bardziej niż drugą

0

Zglos komentarz

Z
Ziomuś44323 🌾 Wieśniak
4 lata temu

krzywo siedzi, bo ma dwie lewe nogi i ciężko jej prosto ustać

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

A widzieliście kiedyś kogoś normalnego pracującego w telewizji?

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
4 lata temu

76 lat pykło, może coś ma z pęcherzem?

0

Zglos komentarz

G
gumbad 🏹 Łowca
4 lata temu

Eksponuje swoje podobno długie nogi. A że trochę pokrętnie, to już inna sprawa.

0

Zglos komentarz

A
adam_k1973 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A jak ma siedzieć? Po turecku? Przecież za niskie biurko jej dali...

0

Zglos komentarz

M
malaguti 😏 Szyderca
4 lata temu

Pilnuje cnoty ?

0

Zglos komentarz

J
Jaacenty 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Cały czas mam nadzieje że ten fotel kiedyś znienacka odjedzie...

0

Zglos komentarz

B
BBC78 🎖️ Snajper
4 lata temu

Myślę, że ma problem z trzymaniem moczu i po to tak wyciąga nogi i krzyżuje żeby nie popuścić.

0

Zglos komentarz

G
Gorilla1984 🎖️ Snajper
4 lata temu

Hemoroidy?

0

Zglos komentarz

A
ataret 🌾 Wieśniak
4 lata temu

hemoroidy ... to nie jest przyjemna sprawa :D

0

Zglos komentarz

Reklama