Reklama
 węgry zawsze stawiały na parchatego konia, teraz

węgry zawsze stawiały na pa**hatego konia, teraz

przez Admin — 4 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
W
wobli 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Z przekazem sie zgadzam ale "z nowu" pisze się znowu.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
4 lata temu

Przygadywał kocioł garnkowi. Dwa błędy w jednym zdaniu!

0

Zglos komentarz

Reklama