Reklama
Reklama

Komentarze

1
N
nissin Czysta Moc
4 lata temu

Podobno na polskiej wsi, bardziej "szeleszcza", zeby sasiedzi widzieli ze ich stac...

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

TRAGEDIA! Wielkanoc to czas zbiorow, sekty kosciola! Nie sieja, nie orza a zbieraja, od zacofanego narodu! Ostatniej kolonii Watykanu w Europie!

0

Zglos komentarz

Reklama