Reklama
Reklama

Komentarze

5
W
wiocha077 😏 Szyderca
4 lata temu

Bez różnicy, byle ciepła!

0

Zglos komentarz

S
Schizofrenik 🌟 Padawan
4 lata temu

A co? Zabawy w prosektorium już ci się znudziły?

0

Zglos komentarz

D
d2shs 😏 Szyderca
4 lata temu

Ja bym tam dodał troszkę majonezu.

0

Zglos komentarz

D
diabliczek 😏 Szyderca
4 lata temu

Byle bez keczupu...

0

Zglos komentarz

B
Bartosz52266 🌾 Wieśniak
4 lata temu

I tak smakują tak samo

0

Zglos komentarz

P
Patrykozanecki 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Zdecydowanie schowaną, bez ketchupu, ciepłą w sosie własnym

0

Zglos komentarz

Reklama