Reklama
Reklama

Komentarze

2
D
danzby 😏 Szyderca
4 lata temu

Znam lepsza balange, zaczela sie w sobote i skonczyla w niedziele,ale dwa tygodnie pozniej. Jestem jej zywym przykladem, bylo nas bodajze 6 . DS7 rok 1980lub 1981.Pamiec juz nie ta.

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
4 lata temu

I nikt nie wpadł w alkoholizm. Z uśmiechem na ustach wspominam swoje studenckie "ciągi".

0

Zglos komentarz

A
AbdulWisimulacha 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Krótki wieczorek z czwartku na wtorek :)

0

Zglos komentarz

Reklama