Reklama
Source: YouTube

Dlaczego diesel był zawsze tańszy od benzyny a ..

przez Neofisek — 4 lata temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
Z
zbigi 😏 Szyderca
4 lata temu

W A nglii zawsze olej byłdrozszy.Czy to znaczy,ze tez importowali go z Białorusi A tak na marginesie nie zapraszajcie id****w do studia...hawk

0

Zglos komentarz

Reklama