Reklama
Taki jest teraz kościół - złodzieje na ołtarze???

Taki jest teraz kościół - złodzieje na ołtarze???

przez FED0RA — 4 lata temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
E
evender 🏹 Łowca
4 lata temu

Zawsze taki był , tyle że teraz jest o tym głośno co zresztą nikomu , w tym samym bredzacym o "świętości" nie przeszkadza

0

Zglos komentarz

A
Agaciorek55 😏 Szyderca
4 lata temu

Nigdy nie było boga w budynkach zwanych kościołem! Polityka,qrewstwo, pijaństwo,mamona i władza!

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
4 lata temu

Złodziej złodziejowi bratem😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

R
rafik281 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Rozmyślania na kanwie Łk 16, 1-13 Jeśli więcej serca mam dla pieniądza niż dla Boga, nie ma wątpliwości, że Mamona stała się dla mnie bożkiem.

0

Zglos komentarz

Z
z_arki 😏 Szyderca
4 lata temu

Szoka że bez dźwięku, na pewno czytał ten fragment o wyrzynaniu dzieci i kobiet które już współżyły.

0

Zglos komentarz

J
jurand1967 🏹 Łowca
4 lata temu

chciałbym usłyszeć jak czyta, bez mrugnięcia okiem, Wj 22

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Politycy na ambonach to już w Polsce normalność jak w Rosji.

0

Zglos komentarz

Reklama