Reklama
Reklama

Komentarze

6
P
piropiro 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Dziękuję za zauważenie. @ThomasTeslaTune

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
4 lata temu

Ale jakie to przerażające, że niektórzy uważają to za wiochę, że ktoś chce pomóc, taka fedora np, czemu to dla Ciebie wiocha, chciałabyś być na miejscu tych ludzi, przypuszczam, że to auto to jedyne co im zostało, wstyd mi za takich ludzi jak Ty.

0

Zglos komentarz

F
fati65 🏹 Łowca
4 lata temu

Tą tylną klapę bym powiesił na ścianie w warsztacie.

0

Zglos komentarz

R
rafiko76 🌾 Wieśniak
4 lata temu

hahaha a później zamordują wasze matki siostry tak jak to było na Wołyniu w ujjj z tymi banderowcami

0

Zglos komentarz

D
4 lata temu

Pytanie kto tym autem jechał czy ludzie którzy chcieli się wydostać z miasta i azowcy do nich strzelali czy banderowcy uciekali od ruskich?

0

Zglos komentarz

S
SierzantYelonek 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Miał pancerne lampy

0

Zglos komentarz

Reklama