Reklama
Kk nowe ''Grzechy'' [to takie ogromne Grześki]  dorabia?

Kk nowe ''Grzechy'' [to takie ogromne Grześki] dorabia?

przez FED0RA — 4 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Katolicy dobrze wiedza...wystarczy sie wyspowiadac, dac na tace i mozna od nowa!

0

Zglos komentarz

O
oloff 💩 JP 100%
4 lata temu

bo wy tam wśród rabinów kacapski trolu pe****li nie znacie ??? wystarczy poszukać w sieci

0

Zglos komentarz

W
wariatos1 🏹 Łowca
4 lata temu

…chciałbym zostać Jarosławem przed dwa dni.Pierwszego nocy zdelegalizowałbym klecholand i zaczął masowe aresztowania.Drugiego dnia wyjechałbym do Argentyny przez Watykan.Tuż przed,wydałbym rozkaz wyjścia wojska na ulice w celu opanowania wojny na tle religijnym…

0

Zglos komentarz

T
4 lata temu

Konkubinat to grzech ale pe****lia w kościele jest dopuszczalna i tuszowana

0

Zglos komentarz

Reklama