Reklama
Pewnie prawie wszyscy i do tego cała solidarna Polska zera

Pewnie prawie wszyscy i do tego cała solidarna Polska zera

przez FED0RA — 4 lata temu
15

Zglos post

Reklama

Komentarze

14
E
ewa46 🏹 Łowca
4 lata temu

Lub humanoid

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
4 lata temu

Dla wyborcy PiS każde słowo, którego nie rozumie, jest obrazą. Tak właśnie zwraca się pe****l w sutannie do ciemnego wiernego. Ale ten wierzy i myśli, ze go nie obraża.

0

Zglos komentarz

R
remp 🏹 Łowca
4 lata temu

wiekszość, a co ciekawe ja też bym sie oburzył nazywaniem kaczyńskiego tym okresleniem

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
4 lata temu

Proszę nie obrażać homo sapiens!

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
4 lata temu

A ciekawe ile by się nie obraziło gdyby to nazwać australopitkiem

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
4 lata temu

to raczej homoerectusk

0

Zglos komentarz

N
nielubiekaczki 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ale przecież to tajemnica że mlaskajew jest homo, sapiens to już nie wiem. 8*

0

Zglos komentarz

P
Piotrek266 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Zlot znawców łaciny.

0

Zglos komentarz

Z
ZdzichuMalek 🌾 Wieśniak
4 lata temu

a tu gościu poszedł krok dalej :-D https...

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
4 lata temu

Myślę że tysiące 😃😁😂

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
4 lata temu

Kaczyński jest homo....seksualny.

0

Zglos komentarz

N
necross 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Wielu przeciwników też się obrazi za użycie takiego określenia wobec p**sowców

0

Zglos komentarz

N
nazir23 💩 JP 100%
4 lata temu

Zapewne żaden, bo w przeciwieństwie do oPOzycji wiedzą co owo określenie znaczy ;)

0

Zglos komentarz

P
papi70 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Zapamiętaj misiu, nie ma większych głąbów, od pisowskiego motłochu.

0

Zglos komentarz

A
Adela52673 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Większość.

0

Zglos komentarz

Reklama