Reklama
Reklama

Komentarze

20
F
Fryderykkkkk 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Nie da się patrzeć na tego knura z wyrazem troglodyty

0

Zglos komentarz

H
HybrydXXL 🏹 Łowca
4 lata temu

Przecież już Polacy zarabiają tyle samo, tyle że w odpowiednio innej walucie.

0

Zglos komentarz

H
Hooooj 😏 Szyderca
4 lata temu

Chyba Sasin planuje dostać się do rządu niemieckiego. Wtedy byłoby to całkiem realne.

0

Zglos komentarz

P
PIKART 🏹 Łowca
4 lata temu

Za jakieś 16-17 lat przy dobrych wiatrach ale wtedy obecne kierownictwo PiS będzie wąchać już kwiatki od spodu...

0

Zglos komentarz

M
montan2 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Jeżeli chodzi o ceny w sklepach to już są z tyłu 😂

0

Zglos komentarz

A
Astred 🌾 Wieśniak
4 lata temu

On po prostu dostał cynk o jakiejś wielkiej katastrofie gospodarczej czekającej Niemcy i wykorzystuje sytuację :)

0

Zglos komentarz

M
maaajki1981 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Nigdy rządzący UE nie dopuszcza do zrownania pensji wszystkich w krajach UE. Komu wtedy opłacałoby się jeździć na zachód. Łatwiej rządzi się biednymi. Żadnej partii nie zależy na tym.

0

Zglos komentarz

P
pinokio87 💩 JP 100%
4 lata temu

Więc pan Sasin mówi, że wszyscy Polacy pojadą do pracy, do Niemiec bo za naszą średnia krajowa nie mówiąc o minimalnej nie da się wyżyć w tym kraju.

0

Zglos komentarz

P
pinokio87 💩 JP 100%
4 lata temu

Więc pan Sasin mówi, że wszyscy Polacy pojadą do Niemiec do pracy bo za nasze wynagrodzenie nie da się wyczuć w tym kraju.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
4 lata temu

Qźwa niemcy w opałach ,sasin ministrem tam😁😆🤣

0

Zglos komentarz

A
aaarek ⚔️ Jedi
4 lata temu

to nie pierwszy raz tak obiecują. szkoda tylko że te wszystkie piękne obietnice dotyczą tylko pisowskich rodzin

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

Szkoda ze w zlotowkach...

0

Zglos komentarz

G
Gospośka49019 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Znaczy się trzeba jeszcze podnieść inflację to wtedy będziemy nawet zarabiać więcej a może znów zostaniemy milionerami.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Tylko jak doprowadzić do tego, żeby Niemcy zarabiali tak mało?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Tylko jak doprowadzić do tego, żeby Niemcy zarabiali tak mało?

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
4 lata temu

Bosze ten dziobaty pajac tylko nie to.

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
4 lata temu

A jakie będą wtedy ceny w sklepach? Kilka razy wyższe niż u Niemców?

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
4 lata temu

Kiedy Sasin coś obiecuje to będzie rozpierducha

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Tylko zapomniał dodać że wszystko będzie droższe 5 razy .

0

Zglos komentarz

C
cz0pek 🏹 Łowca
4 lata temu

chyba k urwa ci z byłego NRD

0

Zglos komentarz

Reklama