Reklama
Dzięki PIS, Polacy często mogą spacerować między drzewami!

Dzięki PIS, Polacy często mogą spacerować między drzewami!

przez FED0RA — 4 lata temu
13

Zglos post

Reklama

Komentarze

10
R
4 lata temu

A gdzie to jest, bo tak naprawdę nigdzie nie ma drewna opałowego na sprzedaż

0

Zglos komentarz

L
lancer176 😏 Szyderca
4 lata temu

Bo wszystko idzie na export

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
4 lata temu

to wina tych złodziei komuchów z PZPR , mogli zalesić kilkukrotnie większy areał , i PiSdziaki zwiększyli by liczbę milionerów i dla Narodu zostałoby sporo trocin do produkcji pelletu ...

0

Zglos komentarz

E
ewa46 🏹 Łowca
4 lata temu

Przykładów barbarzyństwa prostactwa chamstwa fałszu de**lstwa pisdurni jest aż nadmiar,a to jeden z nich

0

Zglos komentarz

M
muttley13 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Spokojnie, wylesiony teren sprzeda się deweloperom, ci go zabetonują, elektorat będzie szczęśliwy bo dostanie 500, a wszyscy będą dusić się w betonowych klatkach bo zieleni już nie będzie. I tak to się kręci w tej Polsce.

0

Zglos komentarz

T
Teuwil 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Po to się sadzi lasy żeby je wycinać jak już urosną drzewa i na nich miejscu sadzi się nowe drzewa. Problemem by było gdyby ta wycinka była w jakimś parku, albo gdzie te drzewa są niezbędne, itp. Tak samo jak rolnik sieje zborze i jak urośnie to je kosi, tak samo jest z lasami. Nie potraficie tego...

Po to się sadzi lasy żeby je wycinać jak już urosną drzewa i na nich miejscu sadzi się nowe drzewa. Problemem by było gdyby ta wycinka była w jakimś parku, albo gdzie te drzewa są niezbędne, itp. Tak samo jak rolnik sieje zborze i jak urośnie to je kosi, tak samo jest z lasami. Nie potraficie tego zrozumieć? Jeżeli jest wycinka zrównoważona to jest wszystko ok, i lasy nigdy się nie skończą.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
4 lata temu

A słyszałeś o wycince w Puszczy Białowieskiej? Wymyślono powód - kornik. W Gdańsku tną TPN na potęgę. Do tego też masz jakieś durne wytłumaczenie?

0

Zglos komentarz

B
bolek810 😏 Szyderca
4 lata temu

Świerklaniec wycinka na maksa

0

Zglos komentarz

T
Titik88 😏 Szyderca
4 lata temu

Jestem antypisem jednak tak całkiem obiektywnie... wy wiecie, że te wszystkie hałdy drzew to w 90% drzewa posprzątane po wichurach, a tylko matginalna ich część stanowią drzewa z wycinki?

0

Zglos komentarz

M
mlodypsz 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ludzie lasy to naturalne magazyny wody jeżeli wytniemy ich za dużo (a chyba już to zrobiliśmy) to mamy przesrane. przyzwyczajmy się do susz, gwałtownych burz, tornad i cholernie upalnych lat.

0

Zglos komentarz

K
Kolomaniek 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Do wszystkich zdziwionych. Drzewo to po wycięciu drewno, produkt na EKO budownictwo, z drewna powstaje gloryfikowany papier. Raz wycinka jest barbarzyństwem a raz produkty z niego są EKO. OCZYWIŚCIE, zdrowo rozsądkową gospodarka wycinki jest Warzna, ale jednak WYCINKI.

0

Zglos komentarz

B
bialymis81 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Wystarczy papier produkować z konopii

0

Zglos komentarz

Z
Zaloguj60373 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ale wy jesteście z**bani ... dzięki PIS polska odżyła

0

Zglos komentarz

Reklama